DR331-113BE Bourns
  • Available: 15,216
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DR331-113BE Bourns
    DR331-113BE Bourns
    DR331-113BE is manufactured by Bourns and is categorized in the Common Mode Chokes category. DR331-113BE is described as CMC 11UH 500MA 2LN SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"