CW252016-4R7J Bourns
  • Part Number: CW252016-4R7J
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 4.7UH 175MA 4 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,614
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CW252016-4R7J Bourns
    CW252016-4R7J Bourns
    CW252016-4R7J is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CW252016-4R7J is described as FIXED IND 4.7UH 175MA 4 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"