CW252016-1R5J Bourns
  • Part Number: CW252016-1R5J
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 1.5UH 280MA 2.3 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,695
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CW252016-1R5J Bourns
    CW252016-1R5J Bourns
    CW252016-1R5J is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CW252016-1R5J is described as FIXED IND 1.5UH 280MA 2.3 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"