CW252016-1R0J Bourns
  • Part Number: CW252016-1R0J
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 1UH 330MA 1.75 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 47,319
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CW252016-1R0J Bourns
    CW252016-1R0J Bourns
    CW252016-1R0J is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CW252016-1R0J is described as FIXED IND 1UH 330MA 1.75 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP