CW201212-15NJ Bourns
  • Part Number: CW201212-15NJ
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 15NH 600MA 80 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 1,904
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CW201212-15NJ Bourns
    CW201212-15NJ Bourns
    CW201212-15NJ is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CW201212-15NJ is described as FIXED IND 15NH 600MA 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE