CW100505-68NJ Bourns
  • Part Number: CW100505-68NJ
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 68NH 180MA 1.12 OHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 2,025
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CW100505-68NJ Bourns
    CW100505-68NJ Bourns
    CW100505-68NJ is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CW100505-68NJ is described as FIXED IND 68NH 180MA 1.12 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE