CW100505-56NJ Bourns
  • Part Number: CW100505-56NJ
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 56NH 200MA 970 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 36,814
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CW100505-56NJ Bourns
    CW100505-56NJ Bourns
    CW100505-56NJ is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CW100505-56NJ is described as FIXED IND 56NH 200MA 970 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"