CW100505-47NJ Bourns
  • Part Number: CW100505-47NJ
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 47NH 210MA 830 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 35,345
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CW100505-47NJ Bourns
    CW100505-47NJ Bourns
    CW100505-47NJ is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CW100505-47NJ is described as FIXED IND 47NH 210MA 830 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.