CW100505-33NJ Bourns
  • Part Number: CW100505-33NJ
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 33NH 400MA 350 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 41,415
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CW100505-33NJ Bourns
    CW100505-33NJ Bourns
    CW100505-33NJ is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CW100505-33NJ is described as FIXED IND 33NH 400MA 350 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE