CW100505-18NJ Bourns
  • Part Number: CW100505-18NJ
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 18NH 420MA 230 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 69,765
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CW100505-18NJ Bourns
    CW100505-18NJ Bourns
    CW100505-18NJ is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CW100505-18NJ is described as FIXED IND 18NH 420MA 230 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM