CW100505-15NJ Bourns
  • Part Number: CW100505-15NJ
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 15NH 560MA 172 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 35,773
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CW100505-15NJ Bourns
    CW100505-15NJ Bourns
    CW100505-15NJ is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CW100505-15NJ is described as FIXED IND 15NH 560MA 172 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"