CVH252009-3R3M Bourns
  • Part Number: CVH252009-3R3M
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.2A 100 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 24,933
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CVH252009-3R3M Bourns
    CVH252009-3R3M Bourns
    CVH252009-3R3M is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CVH252009-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 1.2A 100 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.