CVH252009-1R5M Bourns
  • Part Number: CVH252009-1R5M
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 1.5UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 17,376
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CVH252009-1R5M Bourns
    CVH252009-1R5M Bourns
    CVH252009-1R5M is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CVH252009-1R5M is described as FIXED IND 1.5UH 1.5A 70 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE