CV201210-6R8K Bourns
  • Part Number: CV201210-6R8K
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 6.8UH 15MA 1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 14,785
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CV201210-6R8K Bourns
    CV201210-6R8K Bourns
    CV201210-6R8K is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CV201210-6R8K is described as FIXED IND 6.8UH 15MA 1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V