CV201210-220K Bourns
  • Part Number: CV201210-220K
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 22UH 5MA 1.1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 14,726
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CV201210-220K Bourns
    CV201210-220K Bourns
    CV201210-220K is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CV201210-220K is described as FIXED IND 22UH 5MA 1.1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE