CV201210-100K Bourns
  • Part Number: CV201210-100K
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 10UH 15MA 1.15 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 44,269
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CV201210-100K Bourns
    CV201210-100K Bourns
    CV201210-100K is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CV201210-100K is described as FIXED IND 10UH 15MA 1.15 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM