CS321613-330K Bourns
  • Part Number: CS321613-330K
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 33UH 25MA 1.5 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 6,752
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CS321613-330K Bourns
    CS321613-330K Bourns
    CS321613-330K is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CS321613-330K is described as FIXED IND 33UH 25MA 1.5 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE