CS321613-1R5K Bourns
  • Part Number: CS321613-1R5K
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 1.5UH 50MA 300 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,027
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CS321613-1R5K Bourns
    CS321613-1R5K Bourns
    CS321613-1R5K is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CS321613-1R5K is described as FIXED IND 1.5UH 50MA 300 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK