CS321613-1R0K Bourns
  • Part Number: CS321613-1R0K
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 1UH 100MA 250 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CS321613-1R0K Bourns
    CS321613-1R0K Bourns
    CS321613-1R0K is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CS321613-1R0K is described as FIXED IND 1UH 100MA 250 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"