CS321613-150K Bourns
  • Part Number: CS321613-150K
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 15UH 25MA 1.1 OHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CS321613-150K Bourns
    CS321613-150K Bourns
    CS321613-150K is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CS321613-150K is described as FIXED IND 15UH 25MA 1.1 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Bourns
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT
    View
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"