CS321613-100K Bourns
  • Part Number: CS321613-100K
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: FIXED IND 10UH 25MA 700 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about CS321613-100K Bourns
    CS321613-100K Bourns
    CS321613-100K is manufactured by Bourns and is categorized in the Fixed Inductors category. CS321613-100K is described as FIXED IND 10UH 25MA 700 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.