CR1206-JW-361ELF Bourns
  • Part Number: CR1206-JW-361ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 360 OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 23,218
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR1206-JW-361ELF Bourns
    CR1206-JW-361ELF Bourns
    CR1206-JW-361ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-JW-361ELF is described as RES SMD 360 OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A