CR1206-JW-334GLF Bourns
  • Part Number: CR1206-JW-334GLF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 330K OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR1206-JW-334GLF Bourns
    CR1206-JW-334GLF Bourns
    CR1206-JW-334GLF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-JW-334GLF is described as RES SMD 330K OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM