CR1206-JW-334ELF Bourns
  • Part Number: CR1206-JW-334ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 330K OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 22,098
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR1206-JW-334ELF Bourns
    CR1206-JW-334ELF Bourns
    CR1206-JW-334ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-JW-334ELF is described as RES SMD 330K OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM