CR1206-JW-305ELF Bourns
  • Part Number: CR1206-JW-305ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 3M OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 21,948
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR1206-JW-305ELF Bourns
    CR1206-JW-305ELF Bourns
    CR1206-JW-305ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-JW-305ELF is described as RES SMD 3M OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    View
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V