CR1206-JW-271ELF Bourns
  • Part Number: CR1206-JW-271ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 270 OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 9,153
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR1206-JW-271ELF Bourns
    CR1206-JW-271ELF Bourns
    CR1206-JW-271ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-JW-271ELF is described as RES SMD 270 OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM