CR1206-JW-245ELF Bourns
  • Part Number: CR1206-JW-245ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 2.4M OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR1206-JW-245ELF Bourns
    CR1206-JW-245ELF Bourns
    CR1206-JW-245ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-JW-245ELF is described as RES SMD 2.4M OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE