CR1206-JW-225ELF Bourns
  • Part Number: CR1206-JW-225ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 2.2M OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 15,612
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR1206-JW-225ELF Bourns
    CR1206-JW-225ELF Bourns
    CR1206-JW-225ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-JW-225ELF is described as RES SMD 2.2M OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM