CR1206-JW-113ELF Bourns
  • Part Number: CR1206-JW-113ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 11K OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 2,923
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR1206-JW-113ELF Bourns
    CR1206-JW-113ELF Bourns
    CR1206-JW-113ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-JW-113ELF is described as RES SMD 11K OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE