CR1206-JW-100GLF Bourns
  • Part Number: CR1206-JW-100GLF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 10 OHM 5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR1206-JW-100GLF Bourns
    CR1206-JW-100GLF Bourns
    CR1206-JW-100GLF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-JW-100GLF is described as RES SMD 10 OHM 5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    View
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE