CR1206-FX-3602ELF Bourns
  • Part Number: CR1206-FX-3602ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 36K OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 476
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR1206-FX-3602ELF Bourns
    CR1206-FX-3602ELF Bourns
    CR1206-FX-3602ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-FX-3602ELF is described as RES SMD 36K OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM