CR1206-FX-22R0GLF Bourns
  • Part Number: CR1206-FX-22R0GLF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 22 OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR1206-FX-22R0GLF Bourns
    CR1206-FX-22R0GLF Bourns
    CR1206-FX-22R0GLF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-FX-22R0GLF is described as RES SMD 22 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK