CR1206-FX-2212GLF Bourns
  • Part Number: CR1206-FX-2212GLF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 22.1K OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR1206-FX-2212GLF Bourns
    CR1206-FX-2212GLF Bourns
    CR1206-FX-2212GLF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-FX-2212GLF is described as RES SMD 22.1K OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM