CR1206-FX-2101ELF Bourns
  • Part Number: CR1206-FX-2101ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 2.1K OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 4,534
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR1206-FX-2101ELF Bourns
    CR1206-FX-2101ELF Bourns
    CR1206-FX-2101ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-FX-2101ELF is described as RES SMD 2.1K OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE