CR1206-FX-15R4ELF Bourns
  • Part Number: CR1206-FX-15R4ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 15.4 OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR1206-FX-15R4ELF Bourns
    CR1206-FX-15R4ELF Bourns
    CR1206-FX-15R4ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-FX-15R4ELF is described as RES SMD 15.4 OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS