CR1206-FX-1542ELF Bourns
  • Part Number: CR1206-FX-1542ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 15.4K OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 26,887
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR1206-FX-1542ELF Bourns
    CR1206-FX-1542ELF Bourns
    CR1206-FX-1542ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-FX-1542ELF is described as RES SMD 15.4K OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM