CR1206-FX-1431ELF Bourns
  • Part Number: CR1206-FX-1431ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 1.43K OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR1206-FX-1431ELF Bourns
    CR1206-FX-1431ELF Bourns
    CR1206-FX-1431ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-FX-1431ELF is described as RES SMD 1.43K OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM