CR1206-FX-1023ELF Bourns
  • Part Number: CR1206-FX-1023ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 102K OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 16,682
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR1206-FX-1023ELF Bourns
    CR1206-FX-1023ELF Bourns
    CR1206-FX-1023ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR1206-FX-1023ELF is described as RES SMD 102K OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA