CR0805-JW-915ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-JW-915ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 9.1M OHM 5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 14,290
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0805-JW-915ELF Bourns
    CR0805-JW-915ELF Bourns
    CR0805-JW-915ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-JW-915ELF is described as RES SMD 9.1M OHM 5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM