CR0805-JW-913ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-JW-913ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 91K OHM 5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 30,458
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0805-JW-913ELF Bourns
    CR0805-JW-913ELF Bourns
    CR0805-JW-913ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-JW-913ELF is described as RES SMD 91K OHM 5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM