CR0805-JW-911ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-JW-911ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 910 OHM 5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 12,921
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0805-JW-911ELF Bourns
    CR0805-JW-911ELF Bourns
    CR0805-JW-911ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-JW-911ELF is described as RES SMD 910 OHM 5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH