CR0805-JW-753ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-JW-753ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 75K OHM 5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 1,421
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0805-JW-753ELF Bourns
    CR0805-JW-753ELF Bourns
    CR0805-JW-753ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-JW-753ELF is described as RES SMD 75K OHM 5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK