CR0805-JW-112ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-JW-112ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 1.1K OHM 5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 14,981
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0805-JW-112ELF Bourns
    CR0805-JW-112ELF Bourns
    CR0805-JW-112ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-JW-112ELF is described as RES SMD 1.1K OHM 5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH