CR0805-FX-9761ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-FX-9761ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 9.76K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 21,590
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0805-FX-9761ELF Bourns
    CR0805-FX-9761ELF Bourns
    CR0805-FX-9761ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-FX-9761ELF is described as RES SMD 9.76K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH