CR0805-FX-69R8ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-FX-69R8ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 69.8 OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR0805-FX-69R8ELF Bourns
    CR0805-FX-69R8ELF Bourns
    CR0805-FX-69R8ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-FX-69R8ELF is described as RES SMD 69.8 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR