CR0805-FX-6803ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-FX-6803ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 680K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 27,436
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0805-FX-6803ELF Bourns
    CR0805-FX-6803ELF Bourns
    CR0805-FX-6803ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-FX-6803ELF is described as RES SMD 680K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"