CR0805-FX-6650ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-FX-6650ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 665 OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR0805-FX-6650ELF Bourns
    CR0805-FX-6650ELF Bourns
    CR0805-FX-6650ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-FX-6650ELF is described as RES SMD 665 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM