CR0805-FX-6343ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-FX-6343ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 634K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 27,927
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0805-FX-6343ELF Bourns
    CR0805-FX-6343ELF Bourns
    CR0805-FX-6343ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-FX-6343ELF is described as RES SMD 634K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT