CR0805-FX-6342ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-FX-6342ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 63.4K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 16,800
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR0805-FX-6342ELF Bourns
    CR0805-FX-6342ELF Bourns
    CR0805-FX-6342ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-FX-6342ELF is described as RES SMD 63.4K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE