CR0805-FX-6340ELF Bourns
  • Part Number: CR0805-FX-6340ELF
  • Manufacturer Name: Bourns
  • Description: RES SMD 634 OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about CR0805-FX-6340ELF Bourns
    CR0805-FX-6340ELF Bourns
    CR0805-FX-6340ELF is manufactured by Bourns and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CR0805-FX-6340ELF is described as RES SMD 634 OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA